31 maja 2016

Współpraca i Kontakt

Zapraszamy do współpracy i uczestnictwa w zajęciach Instytutu.

 

 

 

Najczęstsze pytania:

1. Jak zgłosić się na zajęcia?

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod adres i numer telefoniczny:

Przemysław Gajewski: 664 115 113 oraz na maila: dariaart@poczta.fm

2. Jak ustalić program edukacyjny i czas jego trwania dla siebie, swojego dziecka, grupy uczestników, organizacji społecznych i zawodowych, jeśli kandydat potrzebuje dowiedzieć się w jakim kierunku i przy pomocy których narzędzi pedagogicznych chciałby się rozwijać:

Pierwszym krokiem po zgłoszeniu się mailowo lub telefonicznie, jest umówienie się na jedną sesję edukacyjną. Sesja edukacyjna ma charakter warsztatu, trwającego 1 h- 1.5 h. Przy jej pomocy ustalone zostają potrzeby edukacyjne, poznawcze, czas trwania i rodzaj zajęć rozwojowych.

Następnie sformułowany zostanie program edukacyjny i czas jego trwania w formie konspektu i przesłany kandydatowi lub przedstawicielom grup i organizacji.

3. Jeśli mam sprecyzowaną chęć uczestniczenia np. chcę zająć się edukacją jeździecką i uczestniczyć w zajęciach Szkoły Jeździeckiej lub rozwijać się w kierunku komunikacji i mediów i na przykład brać udział w warsztatach dziennikarskich lub rozwijać się twórczo i np. chcę mieć indywidualne zajęcia edukacyjne, co powinienem zrobić?

Zgłosić się pod podany numery telefonu lub napisać o tym na adres maila. Zapraszamy!

Jeśli macie Państwo inne pytania, lub konkretnie ustalone zajęcia i warsztaty, w których chcielibyście uczestniczyć,  prosimy dzwońcie i piszcie:

Przemysław Gajewski: 664 115 113 oraz na maila: dariaart@poczta.fm